Aktualności
13.09.2017
W najbliższy piątek tegoroczne Instalacje On Tour kończą swoją trasę w stolicy Dolnego Śląska. Zatem ostatnie wyjazdowe eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI 2018) odbędą się w piątek 13 września od 14-ej we Wrocławiu (dokładnie Wrocław -Stanowice, ul. Klonowa 1 (hurtownia BIMs Plus).

[ więcej ]

11.09.2017
W ostatnich eliminacjach, które odbyły się w miniony piątek w Gdańsku najlepszy był Jakub Banasiak (2:43), na drugim miejscu podium stanął Piotr Olszewski (3:35), a na trzecim Paweł Nelke (3:35). Gratulujemy!

[ więcej ]

28.08.2017
Łukasz Czpliński wygrał w miniony piątek Instalacje On Tour w Zielonej Górze. Z czynnościami konkursowymi poradził sobie w 2 minuty i 35 sekund. Drugi był Sebastian Firlej (3:19), a trzeci Krzysztof Konsewicz (3:36). Gratulujemy!

[ więcej ]

22.08.2017
Start o godzinie 14-ej na terenie hurtowani BIMs Plus (ul. Dekoracyjna 8). Zapraszamy!

[ więcej ]

01.08.2017
Tak to prawda INSTALACJE ON TOUR też mają urlop! Na trasę wracają za dwa tygodnie i 18 sierpnia kontynuują tour w Bydgoszczy (ul. Hermana Frankego 1, hurtownia BIMs Plus).

[ więcej ]

31.07.2017
Piotr Wiszowaty wygrał w miniony piątek Instalacje On Tour w Białymstoku. Z czynnościami konkursowymi poradził sobie w 2 minuty i 57 sekund. Drugi był Bolesław Zuzda (3:24), a trzeci Damian Owierczuk (3:41). Gratulujemy!

[ więcej ]

27.07.2017
Zobacz, kto już zgłosił się na targi (na dole strony).

[ więcej ]

25.07.2017
Start o godzinie 14-ej na terenie hurtowani BIMs Plus (ul. Depowa 11). Zapraszamy!