INSTALACJE ON TOUR w Łodzi. Kobiety weszły do gry.

Mocny kobiecy akcent pojawił się Łodzi na kolejnych Instalacjach On Tour, czyli eliminacjach do „Mistrzostw Polski Instalatorów” (MPI). W piątek (2 czerwca) na drugim miejscu podium stanęła Agata Szymczak z czasem 3: 19, zwycięzcą okazał się Michał Rędziński (2:59), a trzeci był Damian Domański (3:29).

W tym roku zmieniła się formuła zawodów: manualne stojaki instalacyjne zostały zamienione na wirtualną grę. Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w  instalacje grzewcze i sanitarne. W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 11-ście miast, w tym: Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Kraków i Olsztyn. Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 9 czerwca w Koszalinie (hurtownia BIMs Plus, ul. Żytnia 9).

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku.

 

Więcej na: http://instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact