W ten piątek eliminacje do MPI w Krakowie.

Start o godzinie 14-ej na terenie Ogrodu Doświadczeń przy al. Pokoju 68. Zapraszamy!

Podczas ostatnich eliminacji w Krakowie (w 2015 roku) rozgrywki odbywały się w Muzeum Lotnictwa Polskiego (relacja video poniżej).

W tym roku zmieniła się formuła zawodów: manualne stojaki instalacyjne zostały zamienione na wirtualną grę. Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w  instalacje grzewcze i sanitarne. W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Do końca eliminacji pozostało 9 miast, w tym: Wrocław, Zielona Góra, Gdańsk, Bydgoszcz i Olsztyn. Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 30 czerwca w Krakowie (Park Doświadczeń, al. Pokoju 68). Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT. Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku.

Więcej na: http://instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact