Warszawa. Instalacje On Tour. Nowy rekord!

Jak dotychczas najlepszy czas rozgrywek i ponownie kobieta-instalator na podium - to wynik eliminacji do MPI, które w piątek 23 czerwca odbyły się w Warszawie.

A oto najlepsza trójka z Warszawy:

1. Kamil Owczarek 2:08
2. Magdalena Rędzińska 2:16
3. Artur Marszałkiewicz 2:45

W tym roku zmieniła się formuła zawodów: manualne stojaki instalacyjne zostały zamienione na wirtualną grę. Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w  instalacje grzewcze i sanitarne. W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 9 miast, w tym: Wrocław, Zielona Góra, Gdańsk i Olsztyn. Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 30 czerwca w Krakowie (Ogród Doświadczeń, Aleja Pokoju 68).

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Szczegółowy harmonogram rywalizacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz na facebooku.

 

Więcej na: http://instalacje.mtp.pl/pl/instalacje_on_tour/

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact