Patronat Honorowy


Partner Strategiczny


Patronat Branżowy


Instalacje On Tour 2017

na_strone_do_art.jpg

JUŻ W KWIETNIU W POZNANIE WIELKI FINAŁ ZMAGAŃ NAJELPSZYCH INSTALATORÓW!

Do wygrania Citroen Berlingo.

 

_________________________________________________________________________________

 

Poniżej przedstawiamy relację z zakończenia INSTALACJI ON TOUR

 

INSTALACJE ON TOUR 2017 zakończone! Wrocław znowu rekordowym miastem.

W połowie września we Wrocławiu zakończyły się INSTALACJE ON TOUR, czyli wyjazdowa forma eliminacji do VI Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI). Tegoroczny tour odwiedził 15-ście polskich miast w tym m.in. Warszawę, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź i Olsztyn. Łącznie wzięło w nim udział ponad tysiąc instalatorów. Organizatorem całego przedsięwzięcia były Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Prawdziwy rekord czasowy (2 min 1 sek.) padł na ostatnim przystanku touru, czyli we Wrocławiu. Co więcej należał on do Adriana Puzio – instalatora, który dwa lata wcześniej, również osiągnął najlepszy wynik w eliminacjach. Ostatecznie w finale MPI 2016 zabrakło mu szczęścia, ale może do trzech razy sztuka?

>> wyciągnięty z archiwum, wywiad z Adrianem Puzio z 2015 roku: http://instalacje.mtp.pl/…/mistrzos…/lepszy_niz_lewandowski/

adrian_puzio.jpg

Kolejne miejsca w klasyfikacji generalnej zajęli instalatorzy startujący w Warszawie. Drugi jest Kamil Owczarek (czas 2:08), a trzecia, startująca również w stolicy, Magdalena Rędzińska (czas 2:16).

zwyciescy_warszawa.JPG

W tym roku konkursowe zadanie polegało na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. Tegoroczną nowością było również to, że w eliminacjach wystartowali uczniowie szkół instalacyjnych. To dla nich zorganizowano specjalną kategorię: "Eliminacje do Mistrzostw Polski Instalatorów dla Szkół".

Zgodnie z regulaminem w każdej z 15-stu lokalizacji najlepsza trójka instalatorów otrzymywała nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI), który odbędzie się 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

- Instalatorzy, którzy nie zdążyli wziąć udziału w eliminacjach wyjazdowych mogą jeszcze spróbować swoich sił podczas dwóch pierwszych dni targów INSTALCJE, czyli 23 i 24 kwietnia 2018. Wtedy do finału zostanie zakwalifikowanych dodatkowa grupa zawodników- zapewnia Konrad Fleśman z Międzynarodowych Targów Poznańskich, dyrektor targów Instalacje oraz projektu Instalacje On Tour.

Podkreśla on także, że całe przedsięwzięcie nie rozwinęłoby się na taką skalę bez zaangażowania wieloletnich partnerów-sponsorów, firm: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Najlepsza trójka w klasyfikacji generalnej eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów 2018:

  1. Adrian Puzio czas 2:01 (miejsce startu: Wrocław-Stanowice)
  2. Kamil Owczarek czas 2:08 (miejsce startu: Warszawa)
  3. Magdalena Rędzińska czas 2:16 (miejsce startu: Warszawa)


Relacje z eliminacji publikowane były także na f_int.jpg

 

partnerzy_i_organizator_iot_2017-www.png

 

>>zobacz FILM INSTRUKTAŻOWY:

Materiały graficzne do pobrania:

logo Instalacji On Tour 2017 (pdf) >> Pobierz
logo Instalacji On Tour 2017 (przezroczyste) >> Pobierz
baner internetowy 600x100
>> Pobierz
baner internetowy 300x300 >> Pobierz
baner internetowy 750x200 >> Pobierz
plakat >> Pobierz
plakat 1/2 strony >> Pobierz
plakat - eliminacje dla szkół >> Pobierz
plakat - eliminacje dla szkół 1/2 strony >> Pobierz
banery instalacje w poszczególnych lokalizacjach (zip) >> Pobierz
harmonogram eliminacji >> Pobierz
partnerzy i organizator >> Pobierz


[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni