IV Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji

Podczas najbliższych targów INSTALACJE 2018 w dniu 23.04.2018 odbędzie się już po raz czwarty konferencja branży urządzeń grzewczych. Pawilon 15, Sala 1G

Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych zaprasza do udziału w spotkaniu osób biorących aktywny udział w rozwoju rynku instalacyjno-grzewczego.Współorganizatorami imprezy jest  Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI, przy wsparciu organizacyjnym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Partnerami merytorycznymi imprezy są także Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC i Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji SGGiK.

Jest to pierwsza od wielu lat wspólna konferencja branży instalacyjno-grzewczej, która jest doskonałą okazją do spotkania dla wszystkich uczestników rynku i ekspertów.

Czas na wiedzę i na budowanie relacji

Konwencja imprezy jest ściśle związana z programem targów Instalacje 2018. Zakładamy, że uczestnicy konferencji będą  chcieli skorzystać z okazji, żeby porozmawiać z dawno nie widzianymi znajomymi z branży. Program imprezy został ograniczony do najbardziej aktualnych i interesujących uczestników tematów prezentacji. Konferencja będzie trwać cztery godziny z przerwą kawową oraz tradycyjnym już rozdaniem statuetek Rynku Instalatora. Żeby wyjść naprzeciw potrzebie rozmów kuluarowych, uczestnicy konferencji będą mieli okazje kontynuować rozmowy podczas tzw. Wieczoru Targowego który rozpocznie się bezpośrednio po konferencji w tej samej hali. Wieczór targowy czyli koktajl połączony z kolacją jest imprezą zamkniętąskierowaną wyłącznie do wystawców i ograniczonej liczby specjalnych gości. Uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatne wejściówki na te imprezę.

Tym żyje branża

W tym roku, do przedstawienia prezentacji poprosiliśmy przedstawiciela Ministerstwa Infrastruktury, ASM, ICEB, Euler Hermes, PORT PC oraz ZHI i SPIUG. Tematy które będziemy przedstawiać, dotyczą aktualnej sytuacji na rynku instalacyjno-grzewczym oraz na rynku budowlano-mieszkaniowym. Przewidujemy następujące tematy prezentacji:

  • Parametryzacja wyrobów budowlanych
  • Rynek budowlany w Polsce w kontekście gospodarki i obywateli
  • Płatności w branży instalacyjno-grzewczej
  • Podsumowanie trendów rynku urządzeń grzewczych w Polsce, efekt działań antysmogowych
  • Rynek dystrybucji materiałów instalacyjnych w Polsce
  • Klasyfikacja wyrobów ETIM w branży instalacyjno-grzewczej
  • Certyfikacja budynków pod kątem niskiej emisji

Konferencja jest skierowana głównie do producentów urządzeń grzewczych, przedstawicieli innych firm związane z techniką grzewczą, dystrybutorów działających na rynku instalacyjno – grzewczym, instalatorów, pracowników naukowych, urzędników na poziomie gmin i województw i mediów.

Termin 23.04.2018 godz. 13:00 – 17:30 podczas targów Instalacje.
Udział w konferencji jest bezpłatny, należy się jednak wcześniej zarejestrować >>>

formularz_rejestracyjny.jpg

Zapraszam, Janusz Starościk – Prezes Zarządu SPIUG

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact