Klub Instalatora na INSTALACJACH

„Mówi się, że dobry film akcji to szybkie samochody, ciągłe wyzwania i piękne kobiety – dlatego też tegoroczny scenariusz Klubu Instalatora będzie opierał się o te trzy podstawowe elementy, tworząc Świat męskiej rozrywki.”

Klub Instalatora na Targach Instalacje po raz piąty!
Jak zwykle z ramach Klubu Instalatora – gwarantujemy świetną zabawę i wysokiej jakości doradztwo.

Czym jest Klub Instalatora?
To miejsce spotkań i rozmów branżowych, a także strefa odpoczynku, w której targowi goście mogą skorzystać z fantastycznych atrakcji. Klub jest odwiedzany przez ponad 3 000 osób przyjeżdżających na targi w ramach Akcji Autokarowej Grupy SBS (handlowców, instalatorów, projektantów, studentów), a także przez wszystkich zainteresowanych gości obecnych na Instalacjach.

Niezwykłe atrakcje w Klubie Instalatora!
Każdy, kto regularnie przyjeżdża na Targi wie, że bez odwiedzin Klubu Instalatora – nie ma dobrej zabawy. Także w tym roku, razem z firmami: ARMATURA KRAKÓW, IMMERGAS, KAN, WILO, stworzymy kilka stref aktywności, w których nasi goście poczują się wyjątkowo. Jak zawsze czeka na Państwa wiele atrakcji, niezapomnianych chwil i nagród!

Świat męskiej rozrywki

Mówi się, że dobry film akcji to szybkie samochody, ciągłe wyzwania i piękne kobiety – dlatego też tegoroczny scenariusz Klubu Instalatora będzie opierał się o te trzy podstawowe elementy, tworząc Świat męskiej rozrywki. Dodatkowo 2018 rok upływał nam będzie w gorączce nadchodzącego Mundialu – dla oczekujących na to wydarzenie – też mamy kilka atrakcji!

partnerzy:

thumbnail_armatura_krakow_kfa.jpg thumbnail_immergas.jpg thumbnail_system-kan-therm-niebieskie-tl thumbnail_wilo.jpg

organizatorzy:

thumbnail_klub_instalatora1.jpg

 

 

dsc_2823.jpg dsc_2959.jpg
dsc_2961.jpg dsc_3911.jpg

Wstecz

Partnerzy Medialni

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact